Ahoj, jsem Honza Páv

Jsem konzultant, podnikatel a výzkumník. Věřím v malé a střední firmy, v menší týmy, které dokáží pozitivně ovlivňovat okolí.

Pomáhám jim odblokovat překážky v růstu, zefektivnit procesy a spolupráci, naplno využít digitální technologie, popsat a pochopit obchodní příležitosti nebo poznat potřeby zákazníků. Těší mě, když vidím, jak se posouvají dopředu.

Poslední články z blogu

Odebírejte Workflow newsletter

Řídit a rozvíjet firmu a přitom zůstat v obraze je někdy nad lidské síly. A přesně to řeší Workflow.ooo newsletter.

Chci dělat smysluplnou práci s lidmi, kteří mi budou důvěřovat a budou se aktivně podílet na společném úsilí. Padneme si do oka? Protože…

Jsem už taky táta od rodiny

Mám rád jasně daný pracovní režim, ale každý, kdo má děti, ví, že ne vždy je to tak, jak si naplánujete. A popravdě, když se s tím umí člověk vypořádat, není to překážka.

Hraju extraligu ragby za Spartu

Když je hodně práce, není nic lepšího, než si jít zasportovat. Já hraju ragby. Nejenom, že si vyčistím hlavu, ale je to taky skvělá průprava pro podnikání a férové vztahy s lidmi. Přečtěte si víc v rozhovoru pro Redbull.cz.

Rád trávím čas venku

Práce se prý neděje v práci. V kanceláři toho ale udělám nejvíc. Přesto tam nechci prosedět celý život. Proto jsem se naučil pracovat na dálku a vy si toho možná ani nevšimnete. Podívejte se, jak jsme to zvládli na Madeiře.

Chcete, abych pro vás pracoval?

Všechny svoje aktivity postupně převádím pod značku Workflow.ooo, kde se věnujeme procesům, efektivní spolupráci, digitálním nástrojům a automatizacím pro malé a střední firmy. Přehled všech služeb najdete na stránce Služby. Tam také můžete služby poptat.

Pokud raději telefonujete, můžete mi zavolat na 724 666 236. Pokud se stane, že vám to nezvednu, pravděpodobně mám klientský workshop, školení, nebo běhám někde s dětmi venku. Při první možné příležitosti vám ale zavolám zpět.

Chcete naopak spolupracovat na našich projektech? Koukněte sem. Šikovných lidí nikdy není dost!