Nástroje, které vám usnadní práci

Mám rád, když můžu pracovat s nástroji, které mi usnadňují práci. Které jsou vychytané po technické stránce i po stránce používání. A nemám problém si za ně připlatit. Dokážu si totiž spočítat, kolik času mi ušetří.

Na této stránce najdete několik nástrojů, které denně používám a troufnu si říct, že je znám velmi do hloubky. Nástroje v seznamu můžete vnímat jako doporučené a ověřené.

Férové upozornění – pokud se do těchto nástrojů zaregistrujete přes tyto odkazy, můžu za to získat nějakou odměnu (nejčastěji kredit na využívání služby) – to mi umožní přinášet užitečný obsah tak, jak to dělám už pár let u Asany.

Asana

Nástroj pro efektivní řízení práce, ať už jde o projekty nebo procesy. 

Airtable

Nástroj, který spojuje sílu databází a jednoduchost moderních online nástrojů. Stránku zatím připravuji, víc informací je na webu Airtablu

Notion

Notion má tisíc a jedno využití: pište si do něj poznámky i dokumentaci. Vytvořte si v něm CRM, projektový plán, firemní wiki apod. Více zjistíte na webu Notionu (informace připravuji).

Brain.fm

Brain.fm je mobilní a webová aplikace, která vám pouští hudbu podporující soustředění. Sepsal jsem jsem detailní recenzi na základě dlouhodobého využívání.

Máte zájem o spolupráci? Napište mi a dohodneme nejvhodnější cestu

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.