Nástroje, které vám usnadní práci

S každým z těchto nástrojů mám dlouholeté zkušenosti. Pokud máte zájem o konzultaci nebo školení pro váš tým, napište mi.

Mám rád, když můžu pracovat s nástroji, které mi usnadňují práci. Které jsou vychytané po technické stránce i po stránce používání. A nemám problém si za ně připlatit. Dokážu si totiž spočítat, kolik času mi ušetří. Na této stránce najdete několik nástrojů, které denně používám a troufnu si říct, že je znám velmi do hloubky. Nástroje v seznamu můžete vnímat jako doporučené a ověřené.

Férové upozornění – pokud se do těchto nástrojů zaregistrujete přes tyto odkazy, můžu za to získat nějakou odměnu (nejčastěji kredit na využívání služby) – to mi umožní přinášet užitečný obsah tak, jak to dělám už pár let u Asany.

Asana

Nástroj pro efektivní řízení práce, ať už jde o projekty, procesy nebo běžné úkoly. Asaně se věnuji od roku 2014. Své zkušenosti sdílím i se svými klienty. Více o mé nabídce najdete na stránce týkající se Asany.

Airtable

Nástroj, který spojuje sílu databází a jednoduchost moderních online nástrojů. Stránku zatím připravuji, víc informací je na webu Airtablu.

Notion

Notion má tisíc a jedno využití: pište si do něj poznámky i dokumentaci. Vytvořte si v něm CRM, projektový plán, firemní wiki apod. Více zjistíte na webu Notionu (informace připravuji).

Make.com (dříve Integromat)

Integromat je původem český nástroj, který vám umožní automatizovat procesy bez programování. Propojuje stovky nástrojů a dokážete s ním propojit i ty, které nemají přímou podporu. Založte si účet s prvním měsícem zdarma.

Retool

Retool je nástroj pro tvorbu interních aplikací bez nutnosti programovat vše od začátku. Dokáže propojit databázi zákazníků, tabulky z Googlu, Airtable a připojit se na jakékoliv API (aplikační rozhraní). Podívejte se na to, jak tvořím s Retoolem.

Google Workspace

Každá firma potřebuje pevný základ. Všechno lze pak snadněji – nejenom se lépe spolupracuje, ale lépe se pak nastavují automatizace i jakékoliv další nástroje. Workspace navíc přináší i spoustu nástrojů, která zajistí bezpečnost vašich dat.

Calendly

Domlouvání termínu schůzek je často e-mailový ping pong, které se chcete účastnit. V Calendly si vytvoříte odkaz, který se napojíte na váš kalendář. Pokud tento odkaz nasdílíte, mohou ostatní vidět vaši dostupnost a vybrat si termín schůzky. Pravidla dostupnosti si tady nastavujete vy.

n8n.io

n8n je další z nástrojů, který využívám pro automatizaci procesů. Jde o tzv. low-code platformu, která při vytváření automatizací umožňuje využití JavaScriptu. Díky tomu je flexibilnější než běžné no-code nástroje (= nevyužívají kód).

Clockify

Měření času je pro někoho otrava a pro jiné nutnost, od které se odráží zisk. Clockify je nástroj, který vám umožní získat přehled nad ziskovostí vaší firmy. Pro firmy, které „prodávají hodiny“ je to nutnost.

Máte zájem o spolupráci? Napište mi a dohodneme nejvhodnější cestu

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.