Školení pro firmy: Lepší řízení práce s Asanou

S Asanou se naučíte pracovat sami, ale asi vám to nějakou dobu zabere. Mají totiž skvělý návod, který vám postupně vysvětlí všechny funkce. Věřím ale, že užitečnost nástroje není v jeho funkcích, ale v tom, jak se používá. Naučil jsem se, že Asanu nestačí nastavit a rozeslat pozvánky kolegům. Je potřeba si nastavit také „etiketu“, tedy způsob, jak s Asanou pracovat.

Jaké důvody nejvíce ocenili účastníci školení?

Mám vlastní zkušenosti

S Asanou pracuju pátým rokem. Asanu jsem zaváděl v agentuře, kde jsem pracoval. V Lovebrandu nám umožnila mít lepší služby a ušetřila spoustu peněz. Byli jsme s ní tak spokojeni, že jsme zaváděli do firem našich klientů. Mám vlastní zkušenosti, které si z návodů jen tak nevyčtete.

Ukazuji příklady z praxe

Nejlepší způsob, jak předat použití nástroje – tedy jeho funkce v konkrétní situaci – jsou ukázky z praxe. Nebojím se vám ukázat vlastní šablony procesů, ukázky využití (CRM, publikační plán, výzkum) a způsoby práce. A pokud budete chtít, navrhnu konkrétní ukázky použití i přímo pro vaši firmu.

Nenechám vás v tom

Odškolit a odejít. To je možná častý přístup, ale ne u mě. Vím, jak zásadní krok je zavádění nástroje na řízení práce do týmu. Před školením absolvujete úvodní konzultaci, která je zásadní pro správné nastavení školení. A pomůžu vám i po školení s dílčími otázkami.

Školím přes 8 let

Trvalo mi docela dlouho, než jsem pochopil, jak můžu lépe předávat zkušenosti. Školil jsem lidi z korporací, malých i středních firem a neziskovek. Od mediálního plánování, přes sociální média a tvorbu značek po efektivní řízení práce. V oblasti školení nejsem amatér.

Co se na školení naučíte?

 • Jaké funkce Asana má a k čemu se hodí.
 • Jak Asanu nastavit.
 • Jak se s Asanou běžně pracuje (příklady dobré praxe).
 • Jak řešit běžné projekty a procesy, např. redakční plán, plán schůzky nebo CRM v Asaně.
 • Jak nastavit etiketu používání Asany.
 • Jak integrovat Asanu s dalšími nástroji.

Pro koho je školení určené?

 • Pro konkrétní jednu firmu.
 • Pro firmy, které už se rozhodly pro přechod na Asanu (pro nerozhodnuté je vhodnější veřejné školení).
 • Pro lidi, kteří budou s Asanou denně pracovat.
 • Pro lidi z týmu, kteří řídí práci ostatním.
 • Pro lidi z týmu, kteří budou předávat informace o Asaně dalším kolegům.

Cena školení včetně úvodní konzultace začíná na 15 000 Kč bez DPH.

Detailní nabídku vám zpracuji na míru hned, jak poznám vaše potřeby. Je možné realizovat i jednorázové konzultace.

Chcete, abych pro vás pracoval?

Všechny svoje aktivity postupně převádím pod značku Workflow.ooo, kde se věnujeme procesům, efektivní spolupráci, digitálním nástrojům a automatizacím pro malé a střední firmy. Přehled všech služeb najdete na stránce Služby. Tam také můžete služby poptat.

Pokud raději telefonujete, můžete mi zavolat na 724 666 236. Pokud se stane, že vám to nezvednu, pravděpodobně mám klientský workshop, školení, nebo běhám někde s dětmi venku. Při první možné příležitosti vám ale zavolám zpět.

Chcete naopak spolupracovat na našich projektech? Koukněte sem. Šikovných lidí nikdy není dost!

Co o školení říkají účastníci?

Ještě jednou díky za školení. Dneska mi asi půlka týmu řekla, že to bylo super a že už aktivně mění věci v Asaně. A někteří z nich mění i svoje osobní workflow – půlka dokonce zrušila svůj Todoist. Díky, bylo to moc fajn.

Miroslav Uďan

CEO, Shoptet

Mělo to hlavu a patu. Měl jsem možnost se zeptat, kdykoli mi bylo něco nejasného, a hlavně jsi měl praktické ukázky. Odnesl jsem si tvůj přístup k používání Asany, který nyní mohu nepatrně modifikovat tak, jak mi bude vyhovovat. Nyní děláme na jednom projektu a od začátku to budeme dělat v Asaně. Dokážu si představit, že pro mnoho firem je organizace práce velký pain. Mezi nimi a nástroji jako je Asana bude velká propast, přes kterou dokážeš postavit most.
David Kregl

zakladatel a programátor, Unchained

Honzovo školení nám pomohlo s adaptací Asany do firmy. Kde pracujeme na více rozvojových projektech. Velmi kladně hodnotím osobní přístup, řešení na míru a pomoc s řešením nástrah, které po aplikaci nastali. Navíc jsme od Honzy dostali cenné rady s nastavením kultury, pro práci s Asanou , která je velmi důležitá pro efektní práci s Asanou. V případě, že chystáte s Asanou pracovat věřím, že budete Honzovým školením velmi dobře připraveni.

Petr Fučík

ředitel prodejní sítě, Megapixel

Tak jednoduchý nástroj a tolik možností skýtá. Stačí, když vám někdo se zapálením předá své osobní zkušenosti s nástrojem a hned víte, jak skvěle ušetřit čas tím, že si ho lépe zorganizujete a nemusíte všechno nosit v hlavě!
Honza se nám věnoval 4 hodiny a bylo vidět, že ho to opravdu baví. Nás to taky bavilo. Největší objev pro mě bylo s čím vším se dá Asana integrovat a na které další webové aplikace je navázaná.

Jakub Reichl

komunitní mapa, Kokoza

Ještě jednou velmi děkuju za školení. Bylo to super a myslím, že mi to dalo hodně odpovědí a nápadů, jak zlepšit firemní procesy a to nejen pomocí Asany.

Oldřich Pospíšilík

Technical Director & Co-Founder, Liquid Design

Používání Asany nám mělo usnadnit práci, ale zpočátku jsme se spíš zdržovali snahou pochopit její možnosti. V tom byl Honza skvělý. Na školení nám vysvětlil, jak s programem efektivně pracovat, jak jej využívat. Jako správný odborník si poradil se všemi našimi všetečnými dotazy a velmi lidsky nám to osvětlil. Navíc je nám i stále kdykoliv k dispozici, pokud si s něčím nebudeme vědět rady a toho si vážně ceníme.  Já osobně jsem lepší školení nezažila.

Adéla Radlová

Office Manager, Tempus Group

Honzovo školení splnilo přesně to, co jsem od něj čekal a po jeho absolvování jsem připraven Asanu používat. Pravděpodobně bych na většinu věcí přišel časem sám, ale přidaná hodnota školení je právě v tom, že jsem nemusel po ničem pátrat a nic objevovat metodou pokus omyl. Honza už jistě všechny slepé uličky prošlapal a nám na školení předal jen to, co funguje. Pokud se chystáte s Asanou začít a nebo její používání zlepšit, určitě nebudete školením zklamáni.
Tomáš Krause

ředitel pro rozvoj, Internet Info

Hledali jsme nástroj, který by nám lépe dokázal řídit práci, sledovat, zadávat a plánovat úkoly. A to celé v našem menším týmu. Chtěli jsme fakt nějaký jednoduchý, ale efektivní nástroj. Honza přišel s Asanou, kterou jsme vlastním selským rozumem nedokázali uvést do praxe. Až školení s Honzou nám dalo jasný koncept, jak Asanu u nás používat. Nyní na ni nedáme dopustit.

Martin Schirlo

obchod, MycoMedica