Školení pro firmy: Lepší řízení práce s Asanou

S Asanou se naučíte pracovat sami, ale asi vám to nějakou dobu zabere. Mají totiž skvělý návod, který vám postupně vysvětlí všechny funkce. Věřím ale, že užitečnost nástroje není v jeho funkcích, ale v tom, jak se používá. Naučil jsem se, že Asanu nestačí nastavit a rozeslat pozvánky kolegům. Je potřeba si nastavit také „etiketu“, tedy způsob, jak s Asanou pracovat.

Jaké důvody nejvíce ocenili účastníci školení?

Mám vlastní zkušenosti

S Asanou pracuju pátým rokem. Asanu jsem zaváděl v agentuře, kde jsem pracoval. V Lovebrandu nám umožnila mít lepší služby a ušetřila spoustu peněz. Byli jsme s ní tak spokojeni, že jsme zaváděli do firem našich klientů. Mám vlastní zkušenosti, které si z návodů jen tak nevyčtete.

Ukazuji příklady z praxe

Nejlepší způsob, jak předat použití nástroje – tedy jeho funkce v konkrétní situaci – jsou ukázky z praxe. Nebojím se vám ukázat vlastní šablony procesů, ukázky využití (CRM, publikační plán, výzkum) a způsoby práce. A pokud budete chtít, navrhnu konkrétní ukázky použití i přímo pro vaši firmu.

Nenechám vás v tom

Odškolit a odejít. To je možná častý přístup, ale ne u mě. Vím, jak zásadní krok je zavádění nástroje na řízení práce do týmu. Před školením absolvujete úvodní konzultaci, která je zásadní pro správné nastavení školení. A pomůžu vám i po školení s dílčími otázkami.

Školím přes 8 let

Trvalo mi docela dlouho, než jsem pochopil, jak můžu lépe předávat zkušenosti. Školil jsem lidi z korporací, malých i středních firem a neziskovek. Od mediálního plánování, přes sociální média a tvorbu značek po efektivní řízení práce. V oblasti školení nejsem amatér.

Co se na školení naučíte?

 • Jaké funkce Asana má a k čemu se hodí.
 • Jak Asanu nastavit.
 • Jak se s Asanou běžně pracuje (příklady dobré praxe).
 • Jak řešit běžné projekty a procesy, např. redakční plán, plán schůzky nebo CRM v Asaně.
 • Jak nastavit etiketu používání Asany.
 • Jak integrovat Asanu s dalšími nástroji.

Pro koho je školení určené?

 • Pro konkrétní jednu firmu.
 • Pro firmy, které už se rozhodly pro přechod na Asanu (pro nerozhodnuté je vhodnější veřejné školení).
 • Pro lidi, kteří budou s Asanou denně pracovat.
 • Pro lidi z týmu, kteří řídí práci ostatním.
 • Pro lidi z týmu, kteří budou předávat informace o Asaně dalším kolegům.

Cena školení včetně úvodní konzultace začíná na 15 000 Kč bez DPH.

Detailní nabídku vám zpracuji na míru hned, jak poznám vaše potřeby. Je možné realizovat i jednorázové konzultace.

Máte zájem o spolupráci? Napište mi a dohodneme nejvhodnější cestu

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Co o školení říkají účastníci?

Ještě jednou díky za školení. Dneska mi asi půlka týmu řekla, že to bylo super a že už aktivně mění věci v Asaně. A někteří z nich mění i svoje osobní workflow – půlka dokonce zrušila svůj Todoist. Díky, bylo to moc fajn.

Miroslav Uďan

CEO, Shoptet

Mělo to hlavu a patu. Měl jsem možnost se zeptat, kdykoli mi bylo něco nejasného, a hlavně jsi měl praktické ukázky. Odnesl jsem si tvůj přístup k používání Asany, který nyní mohu nepatrně modifikovat tak, jak mi bude vyhovovat. Nyní děláme na jednom projektu a od začátku to budeme dělat v Asaně. Dokážu si představit, že pro mnoho firem je organizace práce velký pain. Mezi nimi a nástroji jako je Asana bude velká propast, přes kterou dokážeš postavit most.
David Kregl

zakladatel a programátor, Unchained

Honzovo školení nám pomohlo s adaptací Asany do firmy. Kde pracujeme na více rozvojových projektech. Velmi kladně hodnotím osobní přístup, řešení na míru a pomoc s řešením nástrah, které po aplikaci nastali. Navíc jsme od Honzy dostali cenné rady s nastavením kultury, pro práci s Asanou , která je velmi důležitá pro efektní práci s Asanou. V případě, že chystáte s Asanou pracovat věřím, že budete Honzovým školením velmi dobře připraveni.

Petr Fučík

ředitel prodejní sítě, Megapixel

Tak jednoduchý nástroj a tolik možností skýtá. Stačí, když vám někdo se zapálením předá své osobní zkušenosti s nástrojem a hned víte, jak skvěle ušetřit čas tím, že si ho lépe zorganizujete a nemusíte všechno nosit v hlavě!
Honza se nám věnoval 4 hodiny a bylo vidět, že ho to opravdu baví. Nás to taky bavilo. Největší objev pro mě bylo s čím vším se dá Asana integrovat a na které další webové aplikace je navázaná.

Jakub Reichl

komunitní mapa, Kokoza

Ještě jednou velmi děkuju za školení. Bylo to super a myslím, že mi to dalo hodně odpovědí a nápadů, jak zlepšit firemní procesy a to nejen pomocí Asany.

Oldřich Pospíšilík

Technical Director & Co-Founder, Liquid Design

Používání Asany nám mělo usnadnit práci, ale zpočátku jsme se spíš zdržovali snahou pochopit její možnosti. V tom byl Honza skvělý. Na školení nám vysvětlil, jak s programem efektivně pracovat, jak jej využívat. Jako správný odborník si poradil se všemi našimi všetečnými dotazy a velmi lidsky nám to osvětlil. Navíc je nám i stále kdykoliv k dispozici, pokud si s něčím nebudeme vědět rady a toho si vážně ceníme.  Já osobně jsem lepší školení nezažila.

Adéla Radlová

Office Manager, Tempus Group

Honzovo školení splnilo přesně to, co jsem od něj čekal a po jeho absolvování jsem připraven Asanu používat. Pravděpodobně bych na většinu věcí přišel časem sám, ale přidaná hodnota školení je právě v tom, že jsem nemusel po ničem pátrat a nic objevovat metodou pokus omyl. Honza už jistě všechny slepé uličky prošlapal a nám na školení předal jen to, co funguje. Pokud se chystáte s Asanou začít a nebo její používání zlepšit, určitě nebudete školením zklamáni.
Tomáš Krause

ředitel pro rozvoj, Internet Info

Hledali jsme nástroj, který by nám lépe dokázal řídit práci, sledovat, zadávat a plánovat úkoly. A to celé v našem menším týmu. Chtěli jsme fakt nějaký jednoduchý, ale efektivní nástroj. Honza přišel s Asanou, kterou jsme vlastním selským rozumem nedokázali uvést do praxe. Až školení s Honzou nám dalo jasný koncept, jak Asanu u nás používat. Nyní na ni nedáme dopustit.

Martin Schirlo

obchod, MycoMedica