Retool: vytvářejte vnitrofiremní software bez plýtvání časem

Retool je nástroj, který neuvěřitelně zrychluje tvorbu softwaru určeného pro vnitrofiremní účely. Postavíte v něm třeba nástroj na správu zákazníků v zákaznickém servisu, evidenci majetku nebo nemovitostí, můžete spravovat databázi členů nebo přispěvatelů.

Tvorba softwaru v Retoolu má několik výhod oproti běžnému přístupu, kdy se pro tvorbu takového softwaru využívají interní programátoři nebo se dokonce vytváří software na zakázku:

  • Jde o rychlejší a levnější řešení. Základní aplikaci lze vytvořit za pár hodin.
  • Můžete využít existující databáze a přidat k nim funkcionalitu.
  • Sofware můžete snadno měnit a rozvíjet. I když je možné pro rozvoj využívat JavaScript, není jeho znalost nutná.
  • Jde nezávazné řešení – narozdíl od softwaru na míru můžete řešení kompletně změnit, pokud vám nebude vyhovovat.
  • Nemusíte spravovat žádné servery nebo jinou infrastrukturu.

Pokud vás Retool zaujal, můžeme společně probrat, zda je pro vaši situaci vhodný. Můžu pro vás také vytvořit prototyp takového nástroje, naučit vaše lidi s Retoolem pracovat nebo pro vás software vytvořit.

Chcete, abych pro vás pracoval?

Všechny svoje aktivity postupně převádím pod značku Workflow.ooo, kde se věnujeme procesům, efektivní spolupráci, digitálním nástrojům a automatizacím pro malé a střední firmy. Přehled všech služeb najdete na stránce Služby. Tam také můžete služby poptat.

Pokud raději telefonujete, můžete mi zavolat na 724 666 236. Pokud se stane, že vám to nezvednu, pravděpodobně mám klientský workshop, školení, nebo běhám někde s dětmi venku. Při první možné příležitosti vám ale zavolám zpět.

Chcete naopak spolupracovat na našich projektech? Koukněte sem. Šikovných lidí nikdy není dost!