Pomáhám firmám fungovat efektivněji

Přál bych si, aby firmy v mém okolí fungovaly efektivněji. Dělají skvělé věci, ale někdy se trápí – ať už jde o spolupráci uvnitř firmy, nebo s externisty. Kvůli tomu pak dělají chyby, práce jim trvá déle než by musela a lidi uvnitř začínají být frustrovaní. O zákaznících nemluvě. Ukážu vám cestu ven – s využitím jednoduchých procesů a užitečných online nástrojů.

Řízení práce díky procesům, skvělé internetové nástroje a Asana. To je cesta, která mi dává smysl

Jednoduché procesy a etiketa

Pokud máte práce nad hlavu, lidi v týmu často neví, co mají dělat a spolupráce vázne, procesy mohou být tím, co vám pomůže. Nepředstavujte si ale korporátní moloch a tzv. proces pro proces. Mým cílem je pomoci zpřehlednit a zefektivnit cílové aktivity firmy a zlepšit spolupráci uvnitř firmy. Pak je možné práci delegovat a uvolnit si ruce.

Školení nástroje Asana 

Asana je pro mě číslo jedna, pokud jde o o řízení práce v týmu lidí. Není to typický projektový manažer jako Basecamp nebo Trello. Umožňuje vám spravovat mnohem více oblastí – díky flexibilitě vám nahradí jednodušší CRM, správu uchazečů o práci i třeba zápisník nápadů. To je ale jen třešinka na dortu. I na projektové a procesní řízení je pro mě jedničkou.

Zavádění online nástrojů

Překvapuje mě, že věta „vy ještě nejedete v cloudu“ lidi i dnes stále děsí. Přitom to nemusí být složité, drahé ani náročné na zavedení. Každá firma by dneska měla zvažovat, jaké nástroje používá pro řízení práce, komunikaci a e-maily, úložiště souborů, bezpečnost a celkově snadnější spolupráci. Pomůžu vám vybrat nástroje a nastavit způsob jejich používání.

Chcete inspiraci? Tyto nástroje sám používám nejčastěji.

Některé z firem, kterým jsem pomáhal

Moje práce má svou cenu

Svou práci naceňuji vždy podle konkrétní vytíženosti, projektu a zadání. Vždy se odrážím od hodinové sazby, která je nyní 2 000 Kč bez DPH. Budu rád, pokud budete respektovat, že se cena může měnit.

Máte zájem o spolupráci? Napište mi a dohodneme nejvhodnější cestu

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.