Pomáhám firmám fungovat efektivněji

Přál bych si, aby firmy v mém okolí fungovaly efektivněji. Dělají skvělé věci, ale někdy se trápí – ať už jde o spolupráci uvnitř firmy, nebo s externisty. Kvůli tomu pak dělají chyby, práce jim trvá déle než by musela a lidi uvnitř začínají být frustrovaní. O zákaznících nemluvě. Ukážu vám cestu ven – s využitím jednoduchých procesů a užitečných online nástrojů.

Řízení práce díky procesům, skvělé internetové nástroje a Asana. To je cesta, která mi dává smysl

Jednoduché procesy a etiketa

Pokud máte práce nad hlavu, lidi v týmu často neví, co mají dělat a spolupráce vázne, procesy mohou být tím, co vám pomůže. Nepředstavujte si ale korporátní moloch a tzv. proces pro proces. Mým cílem je pomoci zpřehlednit a zefektivnit cílové aktivity firmy a zlepšit spolupráci uvnitř firmy. Pak je možné práci delegovat a uvolnit si ruce.

Školení nástroje Asana 

Asana je pro mě číslo jedna, pokud jde o o řízení práce v týmu lidí. Není to typický projektový manažer jako Basecamp nebo Trello. Umožňuje vám spravovat mnohem více oblastí – díky flexibilitě vám nahradí jednodušší CRM, správu uchazečů o práci i třeba zápisník nápadů. To je ale jen třešinka na dortu. I na projektové a procesní řízení je pro mě jedničkou.

Zavádění online nástrojů

Překvapuje mě, že věta „vy ještě nejedete v cloudu“ lidi i dnes stále děsí. Přitom to nemusí být složité, drahé ani náročné na zavedení. Každá firma by dneska měla zvažovat, jaké nástroje používá pro řízení práce, komunikaci a e-maily, úložiště souborů, bezpečnost a celkově snadnější spolupráci. Pomůžu vám vybrat nástroje a nastavit způsob jejich používání.

Chcete inspiraci? Tyto nástroje sám používám nejčastěji.

Některé z firem, kterým jsem pomáhal

Chcete, abych pro vás pracoval?

Všechny svoje aktivity postupně převádím pod značku Workflow.ooo, kde se věnujeme procesům, efektivní spolupráci, digitálním nástrojům a automatizacím pro malé a střední firmy. Přehled všech služeb najdete na stránce Služby. Tam také můžete služby poptat.

Pokud raději telefonujete, můžete mi zavolat na 724 666 236. Pokud se stane, že vám to nezvednu, pravděpodobně mám klientský workshop, školení, nebo běhám někde s dětmi venku. Při první možné příležitosti vám ale zavolám zpět.

Chcete naopak spolupracovat na našich projektech? Koukněte sem. Šikovných lidí nikdy není dost!