Notion: Udělejte si pořádek v týmové práci

Notion je nástroj, který se nejvíc hodí pro organizované jednotlivce a jakékoliv menší a středně velké týmy. Je to takový švýcarský nůž, který vám pomůže zorganizovat si práci: od týmových poznámek přes jednoduché plánování projektů, firemní wiki nebo produktovou dokumentaci až po užitečné databáze.

Co byste měli vědět o Notionu?

Univerzálnější nástroj nenajdete

Mám zkušenosti, že zvlášť v malých týmech nebo při vzniku nových projektů je výhodou, když pracujete s menším počtem nástrojů. Notion zastane všechno, co potřebujete: poznámky, úkoly, wiki, CRM nebo evidenci čehokoliv. 

Síla přichází v týmu

Notion je fajn i pro jednotlivce. Ale největší přínos má pro malé a středně velké týmy. Právě potřebu společně vytvářet, spolupracovat a sdílet plní Notion na jedničku. 

Notion vás nebude brzdit

Je to totiž skvělý kus softwaru, ať už ho využíváte v prohlížeči, v desktop aplikaci nebo v mobilním zařízení. V Notionu se můžete pohybovat jen s využitím klávesnice a nové bloky přidávat za letu. S Notionem vás nečeká žádné zbytečné klikání.

Nabízí verzi zdarma

Notion můžete i v týmu využívat zadarmo, a to do momentu, než vytvoříte 1 000 bloků (pro jednotlivce toto omezení již neexistuje). Na malou wiki to může bohatě stačit. S Notionem ale můžete ušetřit i jinak – může se totiž stát, že to bude poslední nástroj, který budete potřebovat.

Poradím, jak využít Notion ve svůj prospěch

S Notionem pracuju od jeho začátku. Abych mohl s čistým svědomím nabízet konzultace a školení, čekal jsem, než nasbírám dostatek zkušeností z praxe na reálných projektech. Teď můžu pomoct i vám.

Konzultace k využití Notionu

Máte otázky týkající se Notionu a metoda pokus-omyl není pro vás? Pomůžu vám dostat se k odpovědím rychleji. Co nejčastěji řeším?

  • Je Notionu vhodný pro naši firmu nebo situaci?
  • K čemu všemu můžu Notionu využít a jaké to má výhody a nevýhody?
  • Jak v Notionu vytvořit znalostní bázi nebo firemní wiki?
  • Jak v Notionu udržet pořádek?

Máte zájem o konzultaci? Napište mi!

Školení práce s Notionem

Naučím váš tým, jak využít Notion do poslední funkce. Zaměřuju se na dobrou praxi, ukazuji příklady, dávám prostor pro otázky i testování. Během školení řešíme např.:

  • Vytváření bloků, základy markdownu a principy editace stránek.
  • Tabulky, jejich propojení a vytváření různých pohledů.
  • Šablony stránek a bloků.
  • Funkce (vzorce, výpočty, práce s termíny apod.) v tabulkách.
  • Příklady využití Notionu v týmové spolupráci.

Máte zájem o spolupráci? Napište mi a dohodneme nejvhodnější cestu

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kam dál? Podívejte se na záznam webináře o Notionu