Notion: Udělejte si pořádek v týmové práci

Notion je nástroj, který se nejvíc hodí pro organizované jednotlivce a jakékoliv menší a středně velké týmy. Je to takový švýcarský nůž, který vám pomůže zorganizovat si práci: od týmových poznámek přes jednoduché plánování projektů, firemní wiki nebo produktovou dokumentaci až po užitečné databáze.

Co byste měli vědět o Notionu?

Univerzálnější nástroj nenajdete

Mám zkušenosti, že zvlášť v malých týmech nebo při vzniku nových projektů je výhodou, když pracujete s menším počtem nástrojů. Notion zastane všechno, co potřebujete: poznámky, úkoly, wiki, CRM nebo evidenci čehokoliv. 

Síla přichází v týmu

Notion je fajn i pro jednotlivce. Ale největší přínos má pro malé a středně velké týmy. Právě potřebu společně vytvářet, spolupracovat a sdílet plní Notion na jedničku. 

Notion vás nebude brzdit

Je to totiž skvělý kus softwaru, ať už ho využíváte v prohlížeči, v desktop aplikaci nebo v mobilním zařízení. V Notionu se můžete pohybovat jen s využitím klávesnice a nové bloky přidávat za letu. S Notionem vás nečeká žádné zbytečné klikání.

Nabízí verzi zdarma

Notion můžete využívat zadarmo, a to do momentu, než vytvoříte 1 000 bloků. Na malou wiki to může bohatě stačit. S Notionem ale můžete ušetřit i jinak – může se totiž stát, že to bude poslední nástroj, který budete potřebovat.

Kam dál? Podívejte se na záznam webináře o Notionu