Notion: Udělejte si pořádek v týmové práci

Notion je nástroj, který se nejvíc hodí pro organizované jednotlivce a jakékoliv menší a středně velké týmy. Je to takový švýcarský nůž, který vám pomůže zorganizovat si práci: od týmových poznámek přes jednoduché plánování projektů, firemní wiki nebo produktovou dokumentaci až po užitečné databáze.

Co byste měli vědět o Notionu?

Univerzálnější nástroj nenajdete

Mám zkušenosti, že zvlášť v malých týmech nebo při vzniku nových projektů je výhodou, když pracujete s menším počtem nástrojů. Notion zastane všechno, co potřebujete: poznámky, úkoly, wiki, CRM nebo evidenci čehokoliv. 

Síla přichází v týmu

Notion je fajn i pro jednotlivce. Ale největší přínos má pro malé a středně velké týmy. Právě potřebu společně vytvářet, spolupracovat a sdílet plní Notion na jedničku. 

Notion vás nebude brzdit

Je to totiž skvělý kus softwaru, ať už ho využíváte v prohlížeči, v desktop aplikaci nebo v mobilním zařízení. V Notionu se můžete pohybovat jen s využitím klávesnice a nové bloky přidávat za letu. S Notionem vás nečeká žádné zbytečné klikání.

Nabízí verzi zdarma

Notion můžete i v týmu využívat zadarmo, a to do momentu, než vytvoříte 1 000 bloků (pro jednotlivce toto omezení již neexistuje). Na malou wiki to může bohatě stačit. S Notionem ale můžete ušetřit i jinak – může se totiž stát, že to bude poslední nástroj, který budete potřebovat.

Poradím, jak využít Notion ve svůj prospěch

S Notionem pracuju od jeho začátku. Abych mohl s čistým svědomím nabízet konzultace a školení, čekal jsem, než nasbírám dostatek zkušeností z praxe na reálných projektech. Teď můžu pomoct i vám.

Konzultace k využití Notionu

Máte otázky týkající se Notionu a metoda pokus-omyl není pro vás? Pomůžu vám dostat se k odpovědím rychleji. Co nejčastěji řeším?

  • Je Notionu vhodný pro naši firmu nebo situaci?
  • K čemu všemu můžu Notionu využít a jaké to má výhody a nevýhody?
  • Jak v Notionu vytvořit znalostní bázi nebo firemní wiki?
  • Jak v Notionu udržet pořádek?

Máte zájem o konzultaci? Napište mi!

Školení práce s Notionem

Naučím váš tým, jak využít Notion do poslední funkce. Zaměřuju se na dobrou praxi, ukazuji příklady, dávám prostor pro otázky i testování. Během školení řešíme např.:

  • Vytváření bloků, základy markdownu a principy editace stránek.
  • Tabulky, jejich propojení a vytváření různých pohledů.
  • Šablony stránek a bloků.
  • Funkce (vzorce, výpočty, práce s termíny apod.) v tabulkách.
  • Příklady využití Notionu v týmové spolupráci.

Chcete, abych pro vás pracoval?

Všechny svoje aktivity postupně převádím pod značku Workflow.ooo, kde se věnujeme procesům, efektivní spolupráci, digitálním nástrojům a automatizacím pro malé a střední firmy. Přehled všech služeb najdete na stránce Služby. Tam také můžete služby poptat.

Pokud raději telefonujete, můžete mi zavolat na 724 666 236. Pokud se stane, že vám to nezvednu, pravděpodobně mám klientský workshop, školení, nebo běhám někde s dětmi venku. Při první možné příležitosti vám ale zavolám zpět.

Chcete naopak spolupracovat na našich projektech? Koukněte sem. Šikovných lidí nikdy není dost!

Kam dál? Podívejte se na záznam webináře o Notionu