+420 724 666 236 honza@workflow.ooo

Jak si vyhodit rameno a ještě z toho mít radost?

17. 2. 2010 | Blog | 0 komentářů

Když jsem tu nedávno psal o revizi svejch snů, netušil sem, že se to dostane tak daleko. Je to asi způsobeno olympiádou, která mi připomněla, že sem si chtěl dát nějakej open závod v boardercrossu. Na to, abych se registroval na FIS, nemám. Trávit půl roku na horách taky bohužel nemůžu, tak proto "jen" open. Nemyslím, že bych se dobře umístil. Nevím ani, jestli to dojedu. Minimálně je to dobrej způsob, jak si opět vyhodit rameno.

Odebírejte Workflow newsletter

Řídit a rozvíjet firmu a přitom zůstat v obraze je někdy nad lidské síly. A přesně to řeší Workflow.ooo newsletter.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.