Na Twitteru je mi dobře, protože mě baví

26. 9. 2010 | Internet a sociální média | 1 komentář

1) Na Twitteru je mi dobře. Lidi se tam baví o věcech, které mě baví. A to mě baví. Akorát by těch lidí mohlo být víc.

2) Na Facebooku je lidí mnohem víc a baví se o věcech, které mě často nebaví. Všichni si tam ale povídat chtějí, pořád. A pokud si nechcete zrovna povídat, jste asociál!

3) Na LinkedIn je docela dost lidí a baví se o své práci. Pokud vás práce baví, měl by vás bavit i LinkedIn. Ale mě LinkedIn nebaví, protože je nudný. Životopisy si tam navzájem ukazují své sebeprezentace (můj intimní blog čte i moje úžasná maminka – tímto zdravím – , tak nechci psát "selfpromo"). Všichni tam mluví hrozně spisovně a vykají si :). Lidé tam vlastně pořád něco ukazují a už je moc nezajímá, co tím do své "komunity" přinášejí.

LinkedIn je docela supr v tom, že se u jednoho stolu může potkat i víc alkoholiků – pak se do běžně omezené jednooké diskuze dostaví pestrost, která vás možná nasměruje někam dál. Třeba když se potká člověk, který se živí kecáním o komunikaci, a člověk, který ví, co komunikace s člověkem opravdu dělá.

Pokud opravdu platí, že sociální síť je taková, jakou si ji uděláte, měli jsme, maminko, víc plácat bábovky. :)

Babovka_octavia_z_pisku

Odebírejte Workflow newsletter

Řídit a rozvíjet firmu a přitom zůstat v obraze je někdy nad lidské síly. A přesně to řeší Workflow.ooo newsletter.

1 komentář

  1. Honza Páv

    @jiri_kram 1) Moje síť je taková, jakou jsem si ji postavil, ALE skupina ne (pravda, nemusím v ní být)2) Pokud nebudu vědět, co tam hledám, nemůžu být naštvaný, že to tam není. A já jsem naštvaný.. 3) To, co Daniel nazývá spamem, je nejspíš to, co já nazývám nehodnotné a bezpřínosné selfpromo

    Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..