Rok se s rokem sešel..

10. 12. 2008 | Blog | Žádné komentáře

Není to rok. Byl bych sám proti sobě. Někdy na začátku května proběhlo jedno z prvních osobních zemětřesení (negativní) a pak přišlo druhý – tentokrát díkybohu pozitivní. Ještě pořád jsem se z toho neprobral (moc děkuju), ale postupně přicházím na to, že mi absence psaní nedělá dobře, prostě je to určitá potřeba. Dost o posuvech zemských ploch, ať z toho nemáme blogísek.

Tou dobou jsem přemýšlel nad designem blogu Eikasia.cz (komerce a nikdy jinak) a přišel jsem na to, že z původního záměru – a to udělat blog, který nebude graficky přeplácaný a bude mít jednoduchou podobu – se stalo něco, co připomíná blog puberťáka o skateboardingu. Se svým kamarádem Ondřejem (dipozitiv), jsme se dohodli, že to chce změnu – redesign (naštěstí ještě nebylo co relaunchovat). Jenomže v dnešní zrychlené společnosti jsou některé procesy prostě pomalejší a blog usnul a spal a spal.. Na redesign nakonec došlo (a pravda dopadlo to jinak než jsme chtěli), ale vy, většinou nově příchozí si toho stejně nevšimnete. Chtěl bych poděkovat wordpressu za tenhle jednoduchý design, postupně se objeví menší změny.

Půlrok flákání ale nebyl úplně zbytečný. Jako klasicky konzumnímu člověku mi došlo, že VY sem nebudete chodit kvůli designu, ale kvůl obsahu. Tak do práce, vlak ještě neujel.. (hope so)

Odebírejte Workflow newsletter

Řídit a rozvíjet firmu a přitom zůstat v obraze je někdy nad lidské síly. A přesně to řeší Workflow.ooo newsletter.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..