Manager Expo 2011: Kdy se můžeme potkat?

30. 8. 2011 | Internet a sociální média | Žádné komentáře

Téměř 10% všech návštěv na Eikasia.cz od začátku roku, jste provedli vy, čtenáři ze Slovenska. A znám vás osobně jenom minimum. Pokud budete mít čas a náladu, rád se s vámi potkám třeba na konferenci Manager Expo 2011.

Logo Manager Expo 2011

Budu tam přednášet o tom, jak krok za krokem vytvářet strategii pro sociální média, upozorním na to, co byste neměli opomenout. Pozastavím se taky u toho, jak vybírat vhodné partnery pro sociální média a na který obchodní model byste nikdy neměli s agenturou přistoupit. A nezáleží, jestli pracujete v korporacích nebo malé firmě.

Sociální média jsou pouze jedním tématem konference. Na to druhé se těším zvláště ve chvíli, kdy několika lidem dlužím práci a vás čtenáře (a teď i ty z Čech) zanedbávám – druhým tématem je GTD aneb Jak zvládnout všechnu práci a nezbláznit se z toho.

Koukněte se ještě, koho dalšího tam můžete potkat a určitě se podívejte i na program. Stojí za to a já jsem rád, že prezentuji už v pátek, protože si budu moct dát Tatranský čaj, aniž bych musel zůstat příliš zodpovědný.

Kdo se přidá?

Odebírejte Workflow newsletter

Řídit a rozvíjet firmu a přitom zůstat v obraze je někdy nad lidské síly. A přesně to řeší Workflow.ooo newsletter.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..