Psaní aneb bacha na manželky

10. 1. 2010 | Blog | Žádné komentáře

Celej prosinec, a teď i začátek roku, je na Eikasia i tady docela mrtvej, nemyslíte? Je to snad tím, že bych si najednou uvědomil, že mi psaní nejde a že vlastně stejně nikoho nebaví? Nene.

Celej fór je v tom, že sem dopisoval bakalářku a neměl jsem na nic jinýho čas. Stejně jako minule výmluvy. Byl sem mezitim v Brně, na horách v Maxově a na práci sem se ani nepodíval. Práci sem psal v podstatě cca 2,5 dne. Vymejšlel sem jí o něco dýl, nicméně se z výmluv nevymluvím, protože to sem měl hotový už v listopadu. Tak proč jsem nepsal?

Protože nejsem magor, ani workoholik. Jo, trochu práce v tom bylo. Ale když má člověk tu chvilku času, měl by taky dělat něco jinýho. Práce, škola, blog – v podstatě pořád stejný téma. Náhodou sem si vzpomněl na jeden prehistorickej, cca rok starej, článek s názvem Za čím se (u)honíme? Je trochu o tom samém, ale přesto přináší maličko jiný pohled na dnešní téma. Je dobré ho připomenout. Takže apeluju ještě jednou – naučte se práci vypínat, než se stane vaší manželkou. A věřte, že stát se může všechno.

Your_wife

Odebírejte newsletter

Sbírám zajímavé tipy na zefektivnění práce s digitálními nástroji, točím videa a píšu články.

Souhlas se zpracováním osobních údajů(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..