Covid-19: Nabídka pro firmy, které pracují s Asanou

Ve středu 25. 3. jsem dělal svůj první webinář (k dispozici je záznam), ve kterém jsem ukazoval, jak se zorientovat v Asaně. Školení jsem dělal primárně pro začátečníky, kteří teď musí pracovat z domova, a reakce byly pozitivní. A došlo mi, problém se současnou situací mají i firmy samotné. Příjmy se zpomalují, zatímco náklady současný stav nezajímá. Dal jsem proto dohromady nabídku, která na tuto situaci reaguje. Sám vidím tuhle situaci jako příležitost a moc rád vám pomůžu ji využít.

Případné spolupráce pomůžou i mě. Také mi odpadlo několik školení, další poptávky přestaly chodit. Tzn. není to jen vstřícný krok, ale win-win situace.

Pokud by vás k nabídce cokoliv napadlo nebo jste ocenili jinou formu pomoci, napište mi na honza@honzapav.cz.

w

Jednorázova konzultace na dálku

Jednorázová konzultace je vhodná, pokud máte pouze dílčí otázky. Služba zahrnuje zpracování podkladů (které mi vyplníte do dotazníku) a konzultaci přes video o délce max. 2 hodiny.

Cena: 3 500 Kč (běžná cena: 6 000 Kč, placeno předem). Přihlášení probíhá přes formulář v Asaně.

Předplacené konzultační hodiny

Konzultace se využívají nejčastěji pro doporučení vhodné struktury týmů a projektů, pomoc s tvorbou šablon nebo např. převedením procesů do Asany. Téma určujete vy. Připravil jsem dva balíčky, které je možné čerpat postupně.

5 hodin: 7 000 Kč (běžně 10 000 Kč)

10 hodin: 13 000 Kč (běžně 20 000 Kč).

Balíčky je třeba zaplatit před začátkem čerpání. Při zájmu o větší množství hodin se určitě dohodneme také.

Základní školení na dálku (nové)

Základní školení Asany zahrnuje představení struktury Asany, práci s projekty (založení, nastavení, údržba), ukázky projektů, práci s úkoly, šablony a vše okolo správy vlastních úkolů (My Tasks, Inbox a upozornění). Školení trvá celkem 2 a půl hodiny, z toho je 30 minut věnováno otázkám.

Školení je určeno pro skupiny s max. 10 lidmi. Větší skupiny řeším individuálně.

Cena školení: 8 000 Kč 

Webinář: Ukázky projektů v Asaně (záznam)

Teoretické znalosti jsou důležité, ale praktické ukázky z reálných projektů vám ukáží mnohé o tom, jak se s Asanou reálně pracuje. Tento webinář byl placený. Přístup k obsahu můžete získat za 520 Kč. Stačí se registrovat na webinář a já vás budu kontaktovat.

Máte zájem o spolupráci? Napište mi a dohodneme nejvhodnější cestu